ПЖ-ONLINE

 АВТОРАМ

«Пасічний Журнал» безмежно радий співробітництву з позаштатними авторами. Разом з тим, вимоги до якості матеріалів у нас достатньо високі. Під матеріалом розуміється як сам текст, так і фото, що мають його ілюструвати. Це – обов’язковий елемент будь-якої публікації. Вимоги до якості фото для друку набагато вищі, аніж для розміщення просто у Інтернеті.


Відтак, ми не розраховуємо отримати від Вас готовий для друку матеріал. Для «ПЖ» важлива ідея та інформація (фактаж). Далі – у тісній співпраці ми спільно підготуємо, оформимо матеріал такий, яким він має бути. Після узгодження, публікація буде підписана Вашим ім’ям! 

Щодо винагороди. «ПЖ» може запропонувати низку заохочень для авторів. Це може бути безкоштовна річна передплата, кілька безкоштовних номерів саме з Вашим матеріалом, Ваша реклама у журналі тощо. 

Таким чином, якщо маєте бажання стати дописувачем «Пасічного Журналу», можете просто тут і зараз пропонувати ідеї матеріалів. Підказка. «ПЖ» завжди цікаві Ваші як виробничі, так і комерційні досягнення. Накачали багато меду та вигідно його реалізували? Ми залюбки напишемо про це! Маєте якісь реальні технологічні «ноу-хау» – також ласкаво просимо! Завжди затребувані матеріали про досвід експлуатації обладнання у рубрику «Тест-Драйв», а також репортажі. Їдете на якийсь цікавий пасічний захід, та ще й за кордон? Поєднайте приємне з корисним – поділіться враженнями з «ПЖ»! Теж саме стосується відвідин якоїсь цікавої успішної пасіки, як в Україні, так і за кордоном! 

Отже, не будьте байдужими, долучайтеся до обміну досвідом – пишіть та телефонуйте до редакції! Apis.Journal@gmail.com (095)574-18- 70Увага!

Акцiя "Один за один"

Передплатiть ПЖ на 2018 рiк та отримайте номери за 2016 рік у подарунок*

Передплатіть не менш як 3 номери на 2018 р. Передплатний індекс: 98049

Вишліть фото/скан квитанції та координати "Нової Пошти" на email Apis.Journal@gmail.com

Отримайте стільки ж номерів за 2016 р.

* - сплачуєте лише доставку "НП" (30-40 грн.)
Акція триває з 25 жовтня до 1 грудня 2017 р.

Передплатити

 ОПИТУВАННЯ

У порівнянні з минулим сезоном у поточному сезоні Ви отримали меду...

 РЕКЛАМА