ПЖ-ONLINE

 РЕКЛАМОДАВЦЯМ

Шановні Колеги, виробники пасічного реманенту, торговці інвентарем тощо! Ви маєте унікальну можливість значно розширити власну клієнтську базу та, відповідно, продажі, розмістивши рекламу у «Пасічному Журналі» – сучасному повністю кольоровому виданні, що швидко прогресує!

Переваги реклами у «ПЖ»

Наразі маємо наклад у 1 тис. примірників. Це – небагато, але врахуйте якість цільової аудиторії. Це – переважно прогресивні, успішні, (а значить платоспроможні) пасічники. Крім того, нам усього один рік і ми не збираємося зупинятися на досягнутому!


Ми пропонуємо Вам так звану «блочну рекламу». Це – коли Ваш макет розміщується не «гамузом» у спеціально відведеному для цього місці, поряд з іншими, а серед редакційних матеріалів, у будь-якому місці журналу, де Ви тільки забажаєте! Аж до вибору конкретного матеріалу та сторінки! Це – типовий сучасний підхід, що привертає максимальну увагу читачів саме до Вашої реклами!


Ви поки не маєте яскравого рекламного макету? Не біда! Ми з радістю допоможемо його підготувати! Паралельно з журналом, можливе розміщення Вашої реклами і на цьому сайті, що також буде активно просуватися. Крім цього, можливе розміщення рекламних матеріалів. Наприклад, тест-драйв Вашого обладнання, інтерв’ю з ТОП-менеджером, репортаж з Вашого виробництва тощо. Але подібні матеріали будуть ідентифікуватися, як рекламні.


Усе це – за адекватними цінами, що узгоджуватимуться у індивідуальному порядку. При цьому, можливі різні форми бартеру. Першим рекламодавцям – знижки! Зацікавило? Звертайтеся – домовимося!


Apis.Journal@gmail.com, (095)574-18- 70


P.S. Не забувайте, що розміщуючи рекламу у молодому сучасному спеціалізованому виданні, Ви робите свій вагомий внесок у розвиток усього вітчизняного бджільництва!Увага!

Акцiя "Один за один"

Передплатiть ПЖ на 2018 рiк та отримайте номери за 2016 рік у подарунок*

Передплатіть не менш як 3 номери на 2018 р. Передплатний індекс: 98049

Вишліть фото/скан квитанції та координати "Нової Пошти" на email Apis.Journal@gmail.com

Отримайте стільки ж номерів за 2016 р.

* - сплачуєте лише доставку "НП" (30-40 грн.)
Акція триває з 25 жовтня до 1 грудня 2017 р.

Передплатити

 ОПИТУВАННЯ

У порівнянні з минулим сезоном у поточному сезоні Ви отримали меду...

 РЕКЛАМА