ПЖ-ONLINE

 ПРО ВИДАННЯ

«Пасічний Журнал» («ПЖ») – якісно нове, сучасне друковане видання для бджолярів-практиків. Раз на два місяці – близько 50 сторінок формату В5 (165х235 мм.) актуальної та корисної інформації. Виходить українською мовою.

Лише окремі матеріали – російською. Наразі вийшло 5 номерів. Перший номер з’явився на світ у січні 2016 р.

Для кого?

«ПЖ» – видання для широкого загалу бджолярів-практиків з фокусом на пасічниках, для яких пасіка є істотним або навіть єдиним джерелом доходів. Такі пасічники обов’язково щось продають та купують. Тому видання має ринкову спрямованість. Акцент робиться на ситуації з ринками та субринками продукції бджільництва.

Що ми пропонуємо?

Наша місія – нарешті, надати пасічникам сучасний, якісний друкований інформаційний продукт, замість низки напівфабрикатів, або взагалі відвертої чорно-білої макулатури!

Відтак, ми пропонуємо:

По-перше, сучасну професійну верстку та дизайн. Акцент робиться на насиченні матеріалів наочними ілюстраціями та елементами графіки, що полегшує сприйняття. Тексти написані людською розмовною українською мовою (хоча деякі матеріали можуть друкуватися і російською)! Може десь не завжди літературно правильно, проте зрозуміло. Провокаційні заголовки, що привертають увагу. Інформація подається «без води», але й не занадто концентровано, щоб закипали мізки.

По-друге, найголовніше – якісний зміст! Автор тексту обов’язково має розуміти, про що пише, знати предмет матеріалу з досвіду, а не лише теоретично (з книжок). Тобто суть у тому: що практики через журнал діляться досвідом з практиками. Журнал ніколи не буде наповнюватися за принципом «слепила из того, что было»! Наразі маємо більше десятка актуальних рубрик, що максимально відображають усі аспекти бджолярської практики. Наша задача – зробити кожен номер комплексним та збалансованим, а не однобічним. Кожен матеріал має бути корисним для читача. Прагнемо до повної відсутності «прохідних» матеріалів!

По-третє, «Пасічний Журнал» видається з дотриманням високих журналістських стандартів. На практиці це означає, що тексти – тільки ексклюзивні. Жодних передруків компіляцій та «тупих» перекладів з іноземної мови (матеріал має бути осмисленим та адаптованим до вітчизняних реалій)! Крім того, у «Пасічному Журналі» немає і не буде прихованої реклами («джинси» та «заказух»)!Увага!

Акцiя "Один за один"

Передплатiть ПЖ на 2018 рiк та отримайте номери за 2016 рік у подарунок*

Передплатіть не менш як 3 номери на 2018 р. Передплатний індекс: 98049

Вишліть фото/скан квитанції та координати "Нової Пошти" на email Apis.Journal@gmail.com

Отримайте стільки ж номерів за 2016 р.

* - сплачуєте лише доставку "НП" (30-40 грн.)
Акція триває з 25 жовтня до 1 грудня 2017 р.

Передплатити

 ОПИТУВАННЯ

У порівнянні з минулим сезоном у поточному сезоні Ви отримали меду...

 РЕКЛАМА